Montaż Klimatyzacji

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz instalacją klimatyzacji.

Warto wiedzieć

Czym jest klimatyzacja?

Klimatyzacja to system zapewniający kontrolowane warunki atmosferyczne w pomieszczeniach, takie jak temperatura, wilgotność powietrza i przepływ powietrza. Klimatyzacja jest często wykorzystywana w celu zapewnienia komfortu termicznego w pomieszczeniach, szczególnie w czasie upałów, ale również w celu utrzymywania optymalnych warunków do pracy maszyn lub przechowywania produktów.

Może służyć zarówno do chłodzenia jak i ogrzewania pomieszczeń.

Nasze usługi

Montaż klimatyzacji

Jeżeli szukasz sposobu na ochłodzenie pomieszczenia w gorące dni, lub dogrzania w te chłodniejsze dbając równocześnie o właściwą wilgotność w pomieszczeniu – zastanów się nad usługą montażu klimatyzacji.

Pomożemy Tobie w doborze, przygotujemy wycenę oraz w profesjonalny sposób wykonamy sam montaż. Właściwy dobór komponentów oraz doświadczona ekipa to najważniejsze czynniki, które wpływają na długość oraz jakość działania Twojej klimatyzacji.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces doboru urządzenia, sposobu i miejsca jego instalacji oraz prognozowaniu kosztów jego działania.

W skład naszych usług wchodzi:

 • pomoc w doborze urządzenia
 • sprzedaż urządzeń
 • montaż klimatyzacji
 • naprawy i serwis klimatyzacji

Montaż klimatyzacji – czy warto?

Zainstalowanie klimatyzacji w domu lub miejscu pracy może przynieść wiele korzyści. Oto kilka powodów, dla których warto zainwestować w klimatyzację:

 • Komfort termiczny – klimatyzacja pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz. W gorące letnie dni, klimatyzacja zapewnia ochłodę i pozwala na relaks i odpoczynek w domu lub w biurze. W chłodne dni klimatyzacja może pomóc w ogrzewaniu pomieszczeń, co zapewnia wygodę i komfort.
 • Zdrowie – klimatyzacja pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza, co wpływa korzystnie na zdrowie. Zbyt wilgotne powietrze może sprzyjać rozwojowi pleśni i roztoczy, co może prowadzić do alergii i innych schorzeń. Z kolei zbyt suche powietrze może powodować podrażnienia skóry, oczu i dróg oddechowych.
 • Produktywność – utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza może wpłynąć pozytywnie na naszą produktywność i efektywność pracy. Badania wykazują, że ludzie pracują bardziej wydajnie w pomieszczeniach z odpowiednią temperaturą i wilgotnością powietrza.
 • Energia i koszty – klimatyzacja o wysokiej sprawności energetycznej może pomóc w obniżeniu kosztów energii. Nowoczesne urządzenia są projektowane w taki sposób, aby zużywać jak najmniej energii i zapewniać maksymalny komfort termiczny.
 • Wartość nieruchomości – zainstalowanie klimatyzacji może wpłynąć pozytywnie na wartość nieruchomości. W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest jednym z podstawowych wyposażenia w wielu domach i biurach, co może przyciągać potencjalnych kupujących lub najemców.

Podsumowując, zainstalowanie klimatyzacji może wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie, zdrowie, produktywność i koszty. Jeśli chcemy zapewnić sobie wygodę i komfort termiczny w domu lub miejscu pracy, warto zastanowić się nad zainstalowaniem klimatyzacji.

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji? Sprawdź nasze realizacje.

Dlaczego montaż z Leno Serwis?

Montując klimatyzację z naszą firmą otrzymujesz przede wszystkim profesjonalną, kompleksową i rzetelnie wykonaną usługę. Od początku współpracy stawiamy na uczciwość i rzetelność.

Szczególną uwagę zwracamy na takie wartości jak:

 • Terminowość – harmonogram jest dla nas priorytetem i rozumiemy jak bardzo uciążliwe mogą być dla Ciebie opóźnienia
 • Wysoką jakość instalacji – nie działamy w oparciu o podwykonawców czy niskiej jakości komponenty. Nasze instalacje mają działać długo i wydajnie
 • Doświadczoną ekipę – działamy wyłącznie w oparciu o własnych, przeszkolonych instalatorów
 • Dostępność dla klientów – Po podpisaniu umowy czy zakończeniu instalacji nigdzie nie znikamy. Zawsze będziemy dla Ciebie dostępni, żebyś mógł czuć się bezpiecznie
 • Prostotę dla klienta – Rozumiemy, że to my musimy znać się na montażu klimatzacji a nie Ty. Zrobimy wszystko żeby proces instalacji i papierologi był dla Ciebie jak najprzyjemniejszy.

Na rynku lokalnym działamy od ponad 10 lat, działając w oparciu o własnych doświadczonych ludzi, profesjonalny sprzęt i wysokiej jakości podzespoły.

Decydując się na nas możesz mieć pewność, że zawsze będziemy dla Ciebie dostępni, zaopiekujemy się Tobą pod względem serwisowym tak długo jak będzie Ci to potrzebne.

Przeczytaj Opinie

Zadowolonych klientów

 • Sprawdź wszystkie opinie
„Instalacja pompy ciepła przebiegła szybko i sprawnie. Układ jest wykonany bardzo profesjonalnie, wszystko działa bez zarzutu. Wzorowa obsługa klienta – termin montażu musiał zostać przesunięty przez opóźnienia wykonania tynków, Panowie szybko znaleźli inny termin. Polecam!”
Magdalena
Bębówiec
„Świetna firma, konkretni i rzetelni ludzie, bardzo dobry kontakt. W ciągu 1,5 dnia zainstalowano pompę ciepła, zasobnik CWU i wykonano przyłączenie do instalacji oraz podłogówki. Polecam !!!”
Wiesław
Nekla
Profesjonalna i rzetelna firma. Wykonali u mnie usługę montażu podgłowówki, pompy ciepła, rekuperacji, kanalizacji i klimatyzacji. Wszystko wykonane zgodnie ze sztuką. W przypadku dylematów można polegać na ich doświadczeniu…”
Adam
Mosina